W marcu grupa Naukowców pojechała pociągiem na lotnisko aby odwiedzić fantastyczne miejsce jakim jest Centrum Edukacji Lotniczej.

Była to niezwykła przygoda dla naszych przedszkolaków, począwszy od jazdy szybkim pociągiem kończąc na wizycie na wieży widokowej na lotnisku w Balicach.

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport to unikatowy ośrodek edukacyjny przybliżający zasady funkcjonowania lotniska oraz jego organizację. Misja CEL realizowana jest poprzez organizację zajęć specjalistycznych, szkoleń, warsztatów, kursów
e-learningowych, czy udostępnianie dedykowanej dla tego obiektu infrastruktury terminalowej. Zobaczyć tu można teatrzyki o tematyce lotniczej, czy wyposażenie multimedialne uwzględniające najnowsze rozwiązania technologiczne.