Współpracujemy z...

Wychodząc naprzeciw konieczności jak najbardziej kompleksowego i wszechstronnego rozwoju (tak psychicznego, jak i fizycznego) dzieci, zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z zewnętrznymi placówkami specjalizującymi się w zabezpieczaniu ich zróżnicowanych potrzeb:

IPPON JUDO

Doświadczeni instruktorzy Judo i gimnastyki ogólnorozwojowej, którzy prowadzą w Przedszkolu zajęcia dla wszystkich grup.

CHEMICAL – WORLD

Laboratorium młodego Chemika prowadzi u nas warsztaty chemiczne.

KATARZYNA WITEK

Absolwentka filologii bułgarskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, instruktorka-choreograf tańców ludowych polskich i bałkańskich. Z tańcem i folklorem związana jest od ponad  20 lat. Jej nauczyciele to Veska Kozukova, Avdul Murtezi, Veli Spasova, Nikołaj Kuzmanov. Stypendystka Ministerstwa Edukacji Narodowej na Uniwersytecie im. Św. Klimenta Ochrydzkiego w Sofii.

W 2001 r. założyła Zespół Tańców Bałkańskich IGLIKA, którego jest kierownikiem i choreografem, a od 2004 roku pracuje jako nauczyciel- instruktor tańca w Zespole „Małe Słowianki” w Krakowie. Prowadzi warsztaty taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, potańcówki folkowe oraz koncerty promujące kulturę bułgarską w Polsce.

DUCKIE DECK

Organizatorzy najbardziej zakręconych warsztatów, wprowadzają dzieci w świat fizyki i nauki poprzez zabawę.

ANGOBA WARSZTATY CERAMIKI ARTYSTYCZNEJ

Głównymi celami zajęć ceramicznych jest rozbudzenie wrażliwości artystycznej dzieci, rozwinięcie zdolności manualnych oraz ukazanie im drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się pięknym kolorowym wyrobem.

BIBLIOTEKA KRAKÓW FILIA NR 16

Wypożyczamy książki, korzystamy z lekcji bibliotecznych.

OŚRODEK POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ ,,UŚMIECH”

UL. WENECJA 6 31-117 KRAKÓW

„Centrum MUDI” tworzy doskonale dobrany zespół psychologów, pedagogów, terapeutów integracji sensorycznej, logopedów, neurologopedów i fizjoterapeutów. Poprzez specjalistyczne zajęcia oraz twórczą i konstruktywną zabawę wspiera wszechstronny rozwój dzieci. W ramach współpracy z „Galaktyką Dzieci” prowadzić będzie zajęcia logopedyczne oraz terapię integracji sensorycznej.

Firma Cateringowa P.W. „GASTROPOL”

Firma, która zapewnia wyżywienie dla naszych podopiecznych, specjalizuje się w kompleksowej produkcji dań i obsłudze cateringowej placówek edukacyjnych. Posiada 18-letnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z wieloma żłobkami, przedszkolami i szkołami.

FABRYKA UŚMIECHU

Jedna z mam uwiecznia na zdjęciach życie naszych Przedszkolaków, organizuje wspólne i indywidualne sesje oraz warsztaty fotograficzne.

DWIE SFERY – Magdalena Konieczniak, Michał Piętak

Pomagają naszym Przedszkolakom zrozumieć czym są: zdjęcia, aparaty i sprzęt fotograficzny, jak również przekazać im czym jest pasja, zaangażowanie i radość z fotografowania. Prowadzą u nas warsztaty fotograficzne „Przedszkolak w obiektywie”