Współpracujemy z…

IPPON JUDO

Klub sportowy towrzony przez doświadczonych sportowców. Prowadzą oni zajęcia sportowe, które sprawią, że każde dziecko polubi ruch!

CHEMICAL - WORLD

Organizatorzy najbardziej zakręconych warsztatów, wprowadzają dzieci w świat fizyki i nauki poprzez zabawę. Udowadniają, że nauka może być zabawą!

SGA Kraków Gimnastyka Artystyczna

ROBOTOWO

Podczas tych warsztatów dzieci budują własne konstrukcje z klocków, poszarzjąc przy tym swoją wiedzę o kolorach i umiejętność logicznego myślenia.

Przedszkoliada.pl

W ramach spotkań dzieci uczestniczą w zajęciach sportowych, rozwijając w ten sposób umiejętności ruchowe i poznając podstawowe zasady gier zespołowych.

Ropeman

To klub wspinaczkowy, w którym dzieci poznają podstawy wspinaczki i poszerzają swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Księgarnia Pod Globusem

Spotkania w znanej krakowksiej księgarni to dla dzieci niespotykana okazja, aby obcować z literaturą oraz brać udział w bardzo ciekawych warsztatach.

Biblioteka filia nr 16

Dzięki współpracy z pobliską biblioteką przedszkolaki mają dostęp do obszernego księgozbioru dla dzieci, a także uczą się, na jakich zasadach funkcjonuje biblioteka.

Gastropol

Dzięki tej firmie cateringowej w naszym Przedszkolu codziennie pojawiają się zdrowe i ekologiczne posiłki, tworzone z pasją przez doświadczonych kucharzy.

Fabryka uśmiechu - fotografia

Profesjonalne studio fotograficzne zapewnia piękne i klimatyczne zdjęcia naszych przedszkolaków, które stanowią pamiątki na lata!

Mudi - centrum rozwoju dzieci

Specjaliści w centrum rozwoju dzieci Mudi czuwają nad rozwojem fizycznym i sensorycznym naszych podopiecznych.

Pracownia artystyczna "Mali Twórcy"

Podczas warszatów artystycznych i ceramicznych dzieci rozwijają swoje umiejętności kreatywne i poznają nowe techniki plastyczne i rękodzielnicze.

Kino Agrafka

Lekcje w kinie to niepowtarzalna okazja dla dzieci, aby zblizyły się i zrozumiały postacie z bajek, które tak dobrze znają.