Nasza Kadra Nauczycielska

Zapewnia kompleksowy rozwój i zdobywanie wiedzy.
Wspiera rozwój talentów i zainteresowań dzieci.
Dba o budowanie relacji i więzi wśród dzieci.

Poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę

mgr Marzena Kaczmarczyk

Dyrektor Przedszkola

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, a także zarządzania i marketingu oraz zarządzania kadrami. Moim największym zamiłowaniem jest jednak taniec i praca z dziećmi. Na co dzień jestem mamą dwojga dzieci, dzięki czemu mam świeże spojrzenie na edukację przedszkolną i szkolną. Uwielbiam uczyć i pracować z dziećmi, a lata doświadczeń zainspirowały mnie, aby stworzyć miejsce, gdzie unikalne predyspozycje młodych ludzi zostaną odkryte, a wykwalifikowana kadra wydobędzie z nich to, co najlepsze.

Marta Grosicka

Pełnomocnik Przedszkola

W przedszkolu pracuję jako Specjalista ds. Pracowniczych i Administracyjnych, Pełnomocnik Spółki Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim, kierunek Zarządzanie Kadrami. W naszym przedszkolu dbam o dokumentację kadrową pracowników, przestrzegam ich prawa i obowiązki. Realizuję całokształt zadań wynikających z prowadzenia administracji przedszkolnej.

mgr Ewa Bartnik

Z wykształcenia jestem pedagogiem i pracownikiem socjalnym. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńcza i Pracy Socjalnej oraz studia podyplomowe o specjalności Pedagogika Przedszkolna z Zarządzaniem Oświatą. W pracy ważna jest dla mnie atmosfera pełna szacunku. Cieszy mnie radość dzieci, ich szczery uśmiech. Staram się zaciekawiać podopiecznych sztuką teatralną oraz różnymi formami aktywności. Chcę, aby edukacja byłą zabawą i przyjemnością. Według mnie każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego każde traktuję indywidualnie.

mgr Ewelina Pisula

Wykształcenie kierunkowe zdobyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, o specjalności edukacja przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz studia magisterskie: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jako nauczyciel przedszkola pracuje od 2015 r. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Pracując z dziećmi staram się stworzyć Im przestrzeń do działania. Jestem zwolennikiem metod aktywnych. Pozwalają one na stwarzanie sytuacji, w których dzieci stają się eksperymentatorami oraz odkrywcami

mgr Agnieszka Kwinta

Ukończyłam studia magisterskie pedagogiczne ze specjalizacją animacja społeczno- kulturowa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studia zaszczepiły we mnie miłość do sztuki, literatury, filozofii i popkultury. W pracy z dziećmi staram się przedstawiać im świat jako wciąż nieodkrytą przyjazną krainę, w której każdy może realizować swoje cele i odważnie stawiać czoła przeciwnościom. Chętnie wykorzystuję metody zaczerpnięte z pedagogiki gestalt, grywalizacji, sztuk audiowizualnych oraz pedagogiki kultury w kontekście procesu edukacyjnego.

Magdalena Żurek

Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z wychowaniem plastycznym, kontynuuję studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z logopedią. Ukończyłam także kurs Animatora Czasu Wolnego, co dało początek mojej pracy z dziećmi. W pracy z dziećmi stawiam na kreatywność i poszukiwanie niecodziennych sposobów na przekazanie dzieciom wiedzy.

Izabela Hałas

Jestem lektorką języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Uważam, że przyjazna atmosfera, atrakcyjna forma zajęć oraz przede wszystkim dobra zabawa przekładają się na szybkie postępy dzieci w nauce języka. Wspólne realizowanie różnych projektów językowych rozbudza kreatywność oraz wrażliwość kulturową. Priorytetem jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka. Każde zajęcia powinny być fascynującą przygodą z językiem. Nauczanie to moja pasja dlatego wciąż zgłębiam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i webinarach dla nauczycieli.

Anna Szczurek

Pracuję w Przedszkolu jako asystent nauczyciela. Najważniejsze dla mnie są uśmiech i radość dzieci, prywatnie jestem mamą dwóch dorosłych już chłopców. W pracy cieszę się z każdego postępu moich przedszkolaków, staram się im pomagać oraz wspierać ich w codziennych czynnościach a ich małe sukcesy są dla mnie bardzo ważne. Jestem osobą, która nie boi się wyzwań i potrafi rozwiązać każdy problem. Łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi, uwielbiam zabawę z nimi a cierpliwość i opanowanie pozwala mi dobrze zrozumieć ich potrzeby.

mgr Barbara Czerny-Krawczyk

Z wykształcenia jestem nauczycielem przyrody biologii i chemii, a także wychowania przedszkolnego. Pracuję w przedszkolu kilka lat i nie wyobrażam sobie innej pracy. Wspólnie razem z całą kadrą nauczycielską, dbamy o to, aby nasze przedszkole było miejscem nie tylko wesołej, beztroskiej zabawy, ale również miejscem, gdzie uczy się ważnych życiowych zasad.

mgr Irina Latoń

Nazywam się Irina Latoń. Ukończyłam Instytut Pedagogiczny w Magnitogorsku w Federacji Rosyjskiej. Po studiach pracowałam jako nauczyciel wczesnoszkolny. Od 2018 roku jestem związana z przedszkolem „Galaktyka Dzieci”. Kocham swoją pracę. Uwielbiam spędzać czas w gronie dzieci.