Zobacz co u Nas słychać

Wycieczka na Kopiec Piłsudskiego

Wycieczka na Kopiec Piłsudskiego

We wrześniu Naukowcy wybrali się na wycieczkę do #Rezerwatu Skał Panieńskich# oraz na Kopiec Piłsudskiego. Nazwa rezerwatu nawiązuje do jednego z popularniejszych krakowskich podań. Podczas najazdu tatarskiego, który miał miejsce w 1241 r., schronienia miały tu bowiem...

Zdobywamy Koronę gór Polskich – Lubomir

Zdobywamy Koronę gór Polskich – Lubomir

W lipcu Naukowcy wybrali się na wycieczkę w góry. Ze schroniska na Kudłaczach czekała ich trasa na szczyt Lubomir. Lubomir (903,6 m) – szczyt w Paśmie Lubomira i Łysiny. Nazwa szczytu pochodzi od nazwiska księcia Kazimierza Lubomirskiego. Nadano ją w 1932 r. w uznaniu...

Wizyta w Wiosce Indiańskiej

Wizyta w Wiosce Indiańskiej

W czasie wakacji Nasze Przedszkolaki odwiedziły Wioskę Indiańska Arapaho, gdzie bawiły się w prawdziwych indian. Dzieci pokonywały różne tory przeszkód w terenie, szukały złota, strzelały w łuku, nawet łowiły rybki i łapały bizona 🙂 Wszyscy swietnie się bawili i...

Odkrywcy w Dolinie Kluczwody

Odkrywcy w Dolinie Kluczwody

Co dzieci z #przedszkolegalaktykadzieci robią w taki upał? Odpoczywają na łonie natury 20 czerwca udało nam się zdobyć Dolinę Kluczwody Nasze najmłodsze przedszkolaki świetnie poradziły sobie z wszystkimi przeszkodami na szlaku takimi jak przejście przez rzekę,...

Wycieczka do Wiosek Świata

Wycieczka do Wiosek Świata

W maju nasi najmłodsi podopieczni odwiedzili Park Edukacji Globalnej - Wioski Świata. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą zwiedzić wszystkie kontynenty świata. Zobacz, dotknij, poczuj! – Interaktywne zwiedzanie sześciu osad z różnych części świata. Można tu zobaczyć...

Wizyta w Apilandii

Wizyta w Apilandii

W dniu 20 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pszczół. Jego celem jest ochrona tych owadów przed wyginięciem. To byłaby tragedia także dla ludzi, bowiem zgodnie ze słowami Einsteina, kiedy znikną pszczoły, człowiekowi pozostaną jeszcze tylko cztery lata życia. W...

Dzień Ziemi w Galaktyce Dzieci

Dzień Ziemi w Galaktyce Dzieci

22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie będzie świętować Dzień Ziemi. Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku czy innych kategorii różnicujących.  Nasze Przedszkole zachęca Was do celebrowania tego...

Idzie Wiosna – warsztaty “Mali Ogrodnicy”

Idzie Wiosna – warsztaty “Mali Ogrodnicy”

Ulubioną porą roku naszych Przedszkolaków jest wiosna. Zaczyna się 21 marca, a kończy 21 czerwca. Wtedy świat budzi się po zimowej drzemce, topnieje śnieg, ptaki zaczynają wesoło śpiewać, wróciły już z ciepłych krajów i budują gniazda, a zwierzęta wychodzą ze swoich...

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia, który miał miejsce w zeszłym tygodniu, przedstawiamy w jaki sposób nasze Przedszkolaki dbają o zdrowie, Konkretnie skupimy się na aspekcie sportowym czyli haśle "Ruch to zdrowie" W Przedszkolu Galaktyka Dzieci wiemy jak duży wpływ na...

Muzeum Narodowe – warsztaty

Muzeum Narodowe – warsztaty

Dlaczego warto chodzić do muzeum? Muzea mogą być różne, dotyczyć wielu dziedzin życia – sakralne, pocztowe, kolejnictwa, rzemiosła, techniczne, zabawek, sztuki i wiele innych. W marcu nasze Przedszkolaki skorzystały z ofert Muzeum Narodowego w Krakowie i wzięły udział...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close