Zobacz co u Nas słychać

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

We wrześniu wypada bardzo ważne święto dla przedszkolaków Dzień Przedszkolaka 🙂 W Galaktyce Dzieci świętowaliśmy aż 3 dni. Najpierw nasi najmłodsi udali się do sali zabaw Mały Świat, gdzie wcielali się w role policjantów, lekarzy, strażaków, pielęgniarek. Zabawa...

DISCO PARTY HAWAJE

DISCO PARTY HAWAJE

W czasie wakacji nasi Odkrywcy wybrali się na Hawaje!!! Hawaje (ang. Hawaii, wym.  /həˈwaɪʲi/ i, haw. Mokuʻāina o Hawaiʻi) – najmłodszy z 50 stanów Stanów Zjednoczonych (dołączony 21 sierpnia 1959 roku). Jedyny stan leżący wyłącznie na wyspach. Położony na...

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE, POŻEGNANIE ZERÓWKI.

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE, POŻEGNANIE ZERÓWKI.

Wczoraj nasze przedszkolaki z okazji zakończenia roku szkolnego wzięły udział w "I Galaktycznym Turnieju Sportowym. Dzieci świetnie się spisały w konkurencjach takich jak bieg na 30 m, skok w dal oraz torze przeszkód. Impreza odbyła się we współpracy z Trenuj w...

Wycieczka na Ciecień oraz do Wioski Indiańskiej

Wycieczka na Ciecień oraz do Wioski Indiańskiej

Naukowcy mieli dziś dzień pełen wrażeń . Z samego rana ruszyliśmy na górę Ciecień zielonym szlakiem z miejscowości Wiśniowa . Na szczycie zrobiliśmy dłuższą przerwę na nasze smakołyki . Z polany, nieco poniżej szczytu, mogliśmy zobaczyć przepiękny widok na Beskid...

DZIEŃ MAMY W GALAKTYCE DZIECI

DZIEŃ MAMY W GALAKTYCE DZIECI

W maju z okazji dnia Mamy odbył się wielki bal, na którym pojawiło się dużo gości. Podczas balu dzieci zaprezentowały na prawdziwej scenie tańce dworskie jak polonez, walc, polka. Była orkiestra oraz występ debiutantek w formie tańca współczesnego. Były wiersze i...

WARSZTATY CZEKOLADOWE

WARSZTATY CZEKOLADOWE

Z okazji dnia czekolady, który przypada na 12 kwietnia nasze przedszkolaki brały udział w Warsztatach Czekoladowych z Fabryką Charliego. Podczas warsztatów czekoladowych przedszkolaki, wcielając się w rolę deserantów, przygotują własnoręcznie słodkości poznając...

KONKURS NA WIELKANOCNE JAJO

KONKURS NA WIELKANOCNE JAJO

Przed świętami wielkanocnymi w naszym przedszkolu odbył się konkurs rodzinny na Wielkanocne Jajo. Pomysły na jajo były fantastyczne, bardzo ciężko było zdecydować komu przyznać I miejsce, dobrze że były 4 kategorie wiekowe 🙂 Były jaja szklane, z włóczki, z rzeżuchą...

WARSZTATY WIELKANOCNE W PAŁACU KRZYSZTOFORY

WARSZTATY WIELKANOCNE W PAŁACU KRZYSZTOFORY

W marcu grupa najmłodsza Odkrywców udała się na warsztaty wielkanocne do Pałacu Krzysztofory. Nasze przedszkolaki odwiedziły przy okazji Rynek Krakowski, Ratusz oraz Kościół Mariacki. W Pałacu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji od zwiedzania wystawy słynnych malarzy,...

WIZYTA W CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ

WIZYTA W CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ

W marcu grupa Naukowców pojechała pociągiem na lotnisko aby odwiedzić fantastyczne miejsce jakim jest Centrum Edukacji Lotniczej. Była to niezwykła przygoda dla naszych przedszkolaków, począwszy od jazdy szybkim pociągiem kończąc na wizycie na wieży widokowej na...

Bal u Kapitana – karnawał

Bal u Kapitana – karnawał

W tym roku bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się u samego Kapitana statku!!! Zabawa była w klimacie morskim, dzieci śpiewały szanty i tańczyły tance pirackie. Każdy z przedszkolaków otrzymał patent żeglarski po wykonaniu oczywiście wszystkich zadań a...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close