Zobacz co u Nas słychać

WYCIECZKA DOLINA KLUCZWODY

WYCIECZKA DOLINA KLUCZWODY

Nasi najmłodsi Odkrywcy wybrali się w czerwcu do Doliny Kluczwody. Dzieci miały okazję pooglądać roślinność, przytulić się do drzewa, posłuchać śpiewu ptaków. Musieli pokonać wiele przeszkód w postaci drewnianych kłód , strumyków, kamieni. Mogli sami zbudować szałas i...

WARSZTATY Z AFRORYTMIKI

WARSZTATY Z AFRORYTMIKI

Z okazji rozpoczęcia lata w naszym przedszkolu zawitał niesamowity gość z ciekawymi instrumentami. Gaspard Conde bo o nim mowa zawiózł nasze przedszkolaki na Afrykański kontynent. Dzieci mogły pograć na afrykańskich bębnach, potańczyć w rytm orginalnej muzyki oraz...

WYCIECZKA DO RADOSNEGO TENCZYNKA

WYCIECZKA DO RADOSNEGO TENCZYNKA

Naukowcy w czerwcu wybrali się na Konie do Radosnego Tenczynka. Dzieci mogły nauczyć się jak siodłać konia, jak go czesać, co to jest zagłowie oraz wiele innych przydatnych terminów związanych z jazda konną. Przy okazji odwiedziły miejscowe mini zoo, gdzie mogły...

SPEKTAKL Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU

SPEKTAKL Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU

W tym roku nasze zdolne przedszkolaki z okazji zakończenia roku przygotowały dla rodziców "Bajkowy Koncert", który można było podziwiać na scenie w sali Teatralnej. Dzieci zaprezentowały śpiew, taniec współczesny, musicalowy, balet, etiudy teatralne, taniec...

PIKNIK RODZINNY W EKOWIOSCE

PIKNIK RODZINNY W EKOWIOSCE

W tym roku dzień Mamy i Taty obchodziliśmy w fantastycznym miejscu jakim jest Ekowioska Ujazdowska. Dzięki gościnności Pani Olgi i Michała spędziliśmy cudowny dzień. Był grill i pyszne jedzenie, wata cukrowa i domowa lemoniada. Nie zabrakło wizyty w kurniku i zabaw na...

KONKURS RODZINNY “PACYNKA”

KONKURS RODZINNY “PACYNKA”

W maju w naszym przedszkolu odbył się konkurs rodzinny Pacynka. Koordynatorem konkursu była Pani Ewa Bartnik i Ewelina Pisula. Dzieci wraz z rodziną wykonały fantastyczne prace, za co zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami. Kreatywność oraz pomysłowość dzieci i...

GALA BALETOWA

GALA BALETOWA

W tym roku nawiązaliśmy współpracę w Edukacją Artystyczną Dzieci, która prowadziła w naszym przedszkolu zajęcia z baletu. Starsza grupa wystąpiła z przygotowaną wcześniej choreografią na deskach Teatru Ludowego. Nasza fantastyczna Pani Anetka zadbała o wszystkie...

WYCIECZKA DO PASIEKI TYTUSA

WYCIECZKA DO PASIEKI TYTUSA

Z okazji Dnia Pszczoły starsza i młodsza grupa wybrała się w odwiedziny do Pasieki u Tytusa. Dzieci wzięły udział w warsztatach "Pszczoły dawniej i dziś". Przedszkolaki odwiedziły miejsca gniazdowania pszczół samotnic (murarka ogrodowa). Zostały również oprowadzone po...

WYCIECZKA DO CENTRUM EDUKACJI PRZECIWPOŻAROWEJ

WYCIECZKA DO CENTRUM EDUKACJI PRZECIWPOŻAROWEJ

Z okazji Dnia Strażaka Naukowcy wybrali się do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Dobczycach. Centrum Edukacji Przeciwpożarowej to interaktywny obiekt edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa i pożarnictwa. Jest to pierwszy tego typu punkt na mapie Małopolski.  Na...

DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI

Z okazji Dnia Ziemi nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Lasu Witkowickiego oraz do parku Wyspiańskiego . Tam brały czynny udział w zabawach i konkursach związanych z naszą planetą Ziemią. Miliony ludzi na całym świecie obchodzą 22 kwietnia Dzień Ziemi....

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close