Zobacz co u Nas słychać

Co ciekawego można robić w księgarni?

Co ciekawego można robić w księgarni?

Nasze spotkanie dotyczyło twórczości wspaniałego polskiego pisarza - Staniwsława Lema. Podczas spotkania Panie prowadzące przybliżyły postać twórcy oraz jego prace. Wiele książek tego autora zostało zekranizowanych a jego sława wykracza poza fanów science-fiction....

Dzień Niepodległości w Przedszkolu Galaktyka Dzieci

Dzień Niepodległości w Przedszkolu Galaktyka Dzieci

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia o tematyce Polskich Tańców Narodowych.  Tańce narodowe! Dzieci poznały nawy takich tańców jak Polonez, Oberek, Kujawiak, Mazur i oczywiście Krakowiak....

Bajkowy listopad

Bajkowy listopad

Listopad to miesiąc, w którym przypominamy sobie ulubione postacie z bajek.  Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest 5 listopada i nie jest to przypadkowa data. To właśnie 5 listopada urodził jeden z najznakomitszych twórców bajek - Walt Disney. Ten...

Tygrysek Pietrek uczy czym jest odwaga

Tygrysek Pietrek uczy czym jest odwaga

Dzieci z grupy Odkrywcy rozpoczęły listopad od wizyty w teatrze. W czwartek, 4 listopada odwiedziły one Teatr Groteska, aby obejrzeć spektakl „Tygrysek Pietrek”.  Dlaczego Teatr Groteska? Teatr Groteska słynie z przedstawień lalkowych, a także spektakli z nurtu...

Jesień na Ranczu!

Jesień na Ranczu!

27 września nasze przedszkolaki odwiedziły Ranczo Artemida. Dzieci były zachwycone zwierzętami - mogły pobawić się z osiołkiem, a także przejechać się konno! Było też wiele innych atrakcji, o których zaraz Wam opowiemy! Co robiliśmy? Podczas tej wizyty dzieci...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close