Zobacz co u Nas słychać

WARSZTATY CZEKOLADOWE

WARSZTATY CZEKOLADOWE

Z okazji dnia czekolady, który przypada na 12 kwietnia nasze przedszkolaki brały udział w Warsztatach Czekoladowych z Fabryką Charliego. Podczas warsztatów czekoladowych przedszkolaki, wcielając się w rolę deserantów, przygotują własnoręcznie słodkości poznając...

KONKURS NA WIELKANOCNE JAJO

KONKURS NA WIELKANOCNE JAJO

Przed świętami wielkanocnymi w naszym przedszkolu odbył się konkurs rodzinny na Wielkanocne Jajo. Pomysły na jajo były fantastyczne, bardzo ciężko było zdecydować komu przyznać I miejsce, dobrze że były 4 kategorie wiekowe 🙂 Były jaja szklane, z włóczki, z rzeżuchą...

WARSZTATY WIELKANOCNE W PAŁACU KRZYSZTOFORY

WARSZTATY WIELKANOCNE W PAŁACU KRZYSZTOFORY

W marcu grupa najmłodsza Odkrywców udała się na warsztaty wielkanocne do Pałacu Krzysztofory. Nasze przedszkolaki odwiedziły przy okazji Rynek Krakowski, Ratusz oraz Kościół Mariacki. W Pałacu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji od zwiedzania wystawy słynnych malarzy,...

WIZYTA W CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ

WIZYTA W CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ

W marcu grupa Naukowców pojechała pociągiem na lotnisko aby odwiedzić fantastyczne miejsce jakim jest Centrum Edukacji Lotniczej. Była to niezwykła przygoda dla naszych przedszkolaków, począwszy od jazdy szybkim pociągiem kończąc na wizycie na wieży widokowej na...

Bal u Kapitana – karnawał

Bal u Kapitana – karnawał

W tym roku bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się u samego Kapitana statku!!! Zabawa była w klimacie morskim, dzieci śpiewały szanty i tańczyły tance pirackie. Każdy z przedszkolaków otrzymał patent żeglarski po wykonaniu oczywiście wszystkich zadań a...

Wizyta w Filharmonii

Wizyta w Filharmonii

W lutym z okazji Walentynek nasze przedszkolaki odwiedziły Filharmonię i obejrzały spektakl Bajki Muzyką pisane - Słoń. Był to czas na wyciszenie się i posłuchanie muzyki na żywo w murach Krakowskiej Filharmonii. Koncert podobał się dzieciom i na pewno jeszcze tam...

Dzień Lego

Dzień Lego

Projekt LEGO W styczniu grupa "Naukowców" zrealizowała projekt w którym tematem przewodnim są klocki LEGO. Przedszkolaki poznały historię twórcy firmy LEGO Ole Kirka Christiansena, który firmę zabawkarską założył 91 lat temu w Danii. Ole był stolarzem. Pierwszą...

Wystawa Szopki Krakowskie

Wystawa Szopki Krakowskie

W styczniu Naukowcy wybrali się na warsztaty w muzeum etnograficznym w Krakowie pt Kraków w szopce zaklęty. Dzieci zobaczyły zbiory szopek konkursowych oraz wzięły udział w fantastycznych warsztatach przygotowanych przez Muzeum Etnograficzne. Był zachwyt i podziwianie...

Egzamin na biały pas – 6 Kyu

Egzamin na biały pas – 6 Kyu

W styczniu Naukowcy zdawali egzamin na biały pas z judo. Trener #SzymonWilczynski z #ipponjudo przeprowadził skrupulatnie egzamin, który udało się wszystkim zdać. Brawa i wielkie gratulacje dla naszych dzielnych przedszkolaków Poniżej wymagania na 6 kyu: 1. Składanie...

Wizyta w Jaskini Solnej

Wizyta w Jaskini Solnej

Deszczowa aura w dniu dzisiejszym nie przeszkodziła Odkrywcom wybrać się na wycieczkę do #krakowskajaskiniasolna. Jaskiniowe solne powietrze spowodowało, że poczuliśmy się jak nad morzem. Dodatkowo muzyka z instrumentów takich jak śpiewająca i grająca misa oraz...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close