Zobacz co u Nas słychać

Dzień Dyni i wycieczka na farmę Dyni

Dzień Dyni i wycieczka na farmę Dyni

Październik to miesiąc, w którym Dynia pojawia się jako królową warzyw, dlatego też nasze najmłodsze przedszkolaki odwiedziły farmę Dyni po czym hucznie bawiły się podczas imprezy z okazji Dnia Dyni. Na farmie dzieci fantastycznie się bawiły. Jeździły na wozie...

Wycieczka Dolina Bolechowicka i Jaskinia Wierzchowska

Wycieczka Dolina Bolechowicka i Jaskinia Wierzchowska

Nasze Przedszkolaki w tym roku szkolnym realizują program wychowania przedszkolnego w dużej bierze w terenie. W Październiku Naukowcy odbyli spacer edukacyjny w pobliskiej dolinie Bolechowickiej gdzie podziwiały jesienny las, szukały grzybów oraz kolorów i oznak...

Wycieczka do Zamkowej Zagrody

Wycieczka do Zamkowej Zagrody

Na początku października #przedszkolegalaktykadzieci# odwiedziło cudowne miejsce jakim jest #zamkowazagroda pod zamkiem w Tenczynku😀🐄🐴🐑 Dzieci mogły poznać i pogłaskać prawdziwe zwierzęta w naturalnym środowisku 😄🐴 Były osiołki, owieczki, koniki, króliczki, kozy duże...

Dzień przedszkolaka

Dzień przedszkolaka

20 września nasze kochane Przedszkolaki świętowały Dzień Przedszkolaka. Obydwie grupy odwiedziły pobliską Kinderplanetę. Zabawy i śmiechu było co niemiara a na wszystkich czekał tort czekoladowy. Wszyscy dostali również małe upominki. W grupie Odkrywców odbyło się...

Wycieczka na Kopiec Piłsudskiego

Wycieczka na Kopiec Piłsudskiego

We wrześniu Naukowcy wybrali się na wycieczkę do #Rezerwatu Skał Panieńskich# oraz na Kopiec Piłsudskiego. Nazwa rezerwatu nawiązuje do jednego z popularniejszych krakowskich podań. Podczas najazdu tatarskiego, który miał miejsce w 1241 r., schronienia miały tu bowiem...

Zdobywamy Koronę gór Polskich – Lubomir

Zdobywamy Koronę gór Polskich – Lubomir

W lipcu Naukowcy wybrali się na wycieczkę w góry. Ze schroniska na Kudłaczach czekała ich trasa na szczyt Lubomir. Lubomir (903,6 m) – szczyt w Paśmie Lubomira i Łysiny. Nazwa szczytu pochodzi od nazwiska księcia Kazimierza Lubomirskiego. Nadano ją w 1932 r. w uznaniu...

Wizyta w Wiosce Indiańskiej

Wizyta w Wiosce Indiańskiej

W czasie wakacji Nasze Przedszkolaki odwiedziły Wioskę Indiańska Arapaho, gdzie bawiły się w prawdziwych indian. Dzieci pokonywały różne tory przeszkód w terenie, szukały złota, strzelały w łuku, nawet łowiły rybki i łapały bizona 🙂 Wszyscy swietnie się bawili i...

Odkrywcy w Dolinie Kluczwody

Odkrywcy w Dolinie Kluczwody

Co dzieci z #przedszkolegalaktykadzieci robią w taki upał? Odpoczywają na łonie natury 20 czerwca udało nam się zdobyć Dolinę Kluczwody Nasze najmłodsze przedszkolaki świetnie poradziły sobie z wszystkimi przeszkodami na szlaku takimi jak przejście przez rzekę,...

Wycieczka do Wiosek Świata

Wycieczka do Wiosek Świata

W maju nasi najmłodsi podopieczni odwiedzili Park Edukacji Globalnej - Wioski Świata. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą zwiedzić wszystkie kontynenty świata. Zobacz, dotknij, poczuj! – Interaktywne zwiedzanie sześciu osad z różnych części świata. Można tu zobaczyć...

Wizyta w Apilandii

Wizyta w Apilandii

W dniu 20 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pszczół. Jego celem jest ochrona tych owadów przed wyginięciem. To byłaby tragedia także dla ludzi, bowiem zgodnie ze słowami Einsteina, kiedy znikną pszczoły, człowiekowi pozostaną jeszcze tylko cztery lata życia. W...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close