Zobacz co u Nas słychać

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W styczniu w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Naukowcy przygotowali występ specjalnie dla swoich najbliższych, były piosenki Maryli Rodowicz, Zbigniewa Wodeckiego, Haliny Kunickiej itp. Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie nie zabrakło...

WYCIECZKA SZOPKI KRAKOWSKIE

WYCIECZKA SZOPKI KRAKOWSKIE

W styczniu nasi najmłodsi udali się do Pałacu Krzysztofory na wystawę oraz warsztaty o szopkach krakowskich. Dzieci miały okazji zapoznać się w historią powstania szopki oraz podziwiać te najpiękniejsze. Mogły rownież sami wykonać małą szopkę. Odkrywcy udali się...

SPOTKANIE WIGILIJNE

SPOTKANIE WIGILIJNE

Jak co roku nasze przedszkolaki uroczyście obchodziły Wigilie Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały świąteczne występy na nutę góralską oraz zabawy zimowe. Wcześniej udekorowały choinkę oraz przygotowały świąteczne kartki dla najbliższych. Dzięki temu mogły poznać...

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Nadszedł czas w którym w naszym przedszkolu zawitał specjalny gość Święty Mikołaj. W tym roku nasze przedszkolaki najpierw oglądały spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Kalejdoskop. Podczas występu mogły pomóc Mikołajowi dotrzeć z prezentami do dzieci i pokonać...

PROJEKT KOSMOS

PROJEKT KOSMOS

W listopadzie nasze przedszkolaki przeniosły się w Kosmos a to za sprawą Projektów realizowanych w naszej placówce. Projekt edukacyjny Naukowcy w Kosmosie zakładał poszerzenie wiedzy dzieci na temat kosmosu. Podczas różnorodnych zabaw oraz aktywności dydaktycznych...

TEATR I OPERA

TEATR I OPERA

W listopadzie nasze kochane przedszkolaki odwiedziły Operę Krakowską oraz Teatr Bagatela. Bardzo cenimy sobie współpracę z instytucjami kultury w Krakowie takimi jak : Opera, Filharmonia, Kino Agrafka, Teatr Bagatela, Mocak, Muzeum Narodowe, NCK i wiele innych. W...

Jesienna wystawa

Jesienna wystawa

Rola sztuki w rozwoju dziecka jest o wiele bardziej istotna niż może nam się wydawać. Aktywności artystyczne pomagają dzieciom uczyć się innych przedmiotów, takich jak czytanie i matematyka. Poza tym wspierają jego rozwój wzrokowy, ruchowy i społeczny. Wykorzystywanie...

WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę Naukowcy wybrali się na Kopiec Piłsudskiego oraz Kopiec Kościuszki. Chcieliśmy w ten sposób uczcić tą ważną datę oraz pokazać dzieciom historię trochę od innej strony. Na Kopcu Piłsudskiego dzieci zaśpiewały Hymn...

Dyniowy Halloween

Dyniowy Halloween

Pod koniec października w naszym przedszkolu świętowaliśmy dzień dyni oraz bawiliśmy się na Halloween. Halloween – zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej,...

Wizyta w Zamkowej Zagrodzie

Wizyta w Zamkowej Zagrodzie

Z okazji dnia Zwierząt nasi najmłodsi odwiedzili fantastyczne miejsce jakim jest Zamkowa Zagroda w Tenczynku. Dzieci mogły dotknąć a nawet nakarmić kozy, owieczki, krowy i inne zwierzęta. Zobaczyły kury, osiołki, króliki nawet krowy ze Szkocji 🙂 Zabawy i radości było...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close