W tym roku dzień Mamy i Taty obchodziliśmy w fantastycznym miejscu jakim jest Ekowioska Ujazdowska.

Dzięki gościnności Pani Olgi i Michała spędziliśmy cudowny dzień. Był grill i pyszne jedzenie, wata cukrowa i domowa lemoniada.

Nie zabrakło wizyty w kurniku i zabaw na łące oraz w kuchni błotnej.

Naukowcy i Odkrywcy przygotowali występ artystyczny dla swoich Rodziców, emocji było co niemiara.

Polecamy to miejsce z całego serducha, jest to oaza spokoju, relaksu, ciekawych zakamarków. Dla dzieci to plac zabaw na całego, hamaki, huśtawki, miejsce do wspinania, piasek, kuchnia błotna oraz mnóstwo miejsca na kreatywną leśną przygodę.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close