W styczniu w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Naukowcy przygotowali występ specjalnie dla swoich najbliższych, były piosenki Maryli Rodowicz, Zbigniewa Wodeckiego, Haliny Kunickiej itp. Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie nie zabrakło łez wzruszenia oraz radości.

Następnie wspólnie z wnukami dziadkowie udali się na warsztaty gdzie wykonali przepiękne skrzynie na herbatę.

Oczywiście nie mogło zabraknąć herbatki z dziadkiem i babcią, laurek oraz mnóstwa przytulasów.

Odkrywcy również przygotowali specjalne przedstawienie dla swoich Babć i Dziadków, oczarowali nim całą publiczność.

Były piosenki oraz tańce a także wzruszające życzenia.

Następnie wspólnie wykonali korale oraz breloczki na warsztatach. Był to przepiękny prezent.

Na koniec tańczyli i bawili się wspólnie podczas Italo Disco, była nawet kula dyskotekowa 🙂

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close