Poznajmy się

Przedszkole Niepubliczne “Galaktyka Dzieci” to nowoczesna placówka nastawiona na odkrywanie talentów oraz pobudzanie zainteresowań u dzieci. To fantastyczne miejsce dla każdego, kto poprzez szeroki wachlarz zajęć pragnie ujawnić pasje oraz szczególne zdolności swojej pociechy.

Wyróżniają nas: autorski Modułowy System Nauczania” (moduły: edukacyjny, sportowy, artystyczny, kreatywny oraz wychowawczy) oraz stosowanie najnowszych programów edukacyjnych. W naszym przedszkolu każda dziedzina nauki, sportu i sztuki zostaje przed dziećmi odkryta i dostosowana do ich predyspozycji. Zapewniamy naszym podopiecznym indywidualne podejście, poprzez co każdy rozwija się według własnego rytmu w atmosferze akceptacji. Szeroki wachlarz zajęć twórczych ma na celu wspomóc dzieci w odkrywaniu własnych talentów i jednocześnie kształcić je w każdej płaszczyźnie rozwoju. Nad przedszkolakami czuwa profesjonalna kadra, posiadająca kwalifikacje do prowadzenia zajęć dodatkowych, a uśmiech i dobry humor zapewni wszystkim przedszkolakom fantastyczną zabawę.

Posiadamy monitorowane sale oraz ochronę koncesjonowanej firmy ochroniarskiej, dzięki czemu nasza placówka zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.