Dzień dobry,

Z okazji dnia zwierząt postanowiliśmy wziąć udział  w zbiórce charytatywnej dla zwierzaków z KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt 

ul. Rybna 3 w Krakowie.

Start zbierania rzeczy od dnia 9 października koniec w dniu 31 października.

W salach będą pojemniki na rzeczy które będziemy gromadzić przez miesiąc a następnie przekażemy je do Schroniska.

Zalecane rzeczy to koce, ręczniki i zabawki, karma mokra i sucha firm: animonda, aplaws, acana, arion, belcando, bozita, brit, carnovile, concept for life, cosma, catz finefood, dolina noteci, dog chow, eukanuba, farmina, felix, feringa, fitmin, hills, happy dog, gourmet gold, josera, lukullus, miamor, macs, purina, pro plan, purizon, rinti, royal canin, rocco, sanabelle, smila, sheba, orjen, taste of the wild, terra canis, wild freedom. Można też przynosić inne marki ale te są najbardziej pożądane przez schronisko.

Liczymy na Państwa wsparcie, niech październik będzie miesiącem dobroci dla zwierząt w naszym przedszkolu.

Kadra Przedszkola Galaktyka Dzieci

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close