Wyprawa Grupy Odkrywców i Grupy Naukowców na spektakl ,,Królowa śniegu” ❄❄🙂do Kina Kijów 🙂

Nie ulega wątpliwości, że przedstawienie bardzo nam się podobało 🙂👏🙂👏😀👏😁👏

Przesłaniem dla nas była wyjątkowa wartość miłości oraz to, że dobro, które okazujemy i dajemy innym zawsze do nas wraca ❤😀.

W naszym przedszkolu dzieci często uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Krakowie.

Tym razem udało nam się zobaczyć musical 🙂

Obcowanie ze sztuką jest bardzo ważnym elementem w rozwoju dzieci, buduje wrażliwość, wzmacnia rozwój emocjonalny pomaga zrozumieć otaczający nas świat. Ważne jest również to, że dzieci uczą się w jaki sposób się zachować w kinie, teatrze czy operze.