Wyprawa Grupy Odkrywców i Grupy Naukowców na spektakl ,,Królowa śniegu” ❄❄🙂do Kina Kijów 🙂

Nie ulega wątpliwości, że przedstawienie bardzo nam się podobało 🙂👏🙂👏😀👏😁👏

Przesłaniem dla nas była wyjątkowa wartość miłości oraz to, że dobro, które okazujemy i dajemy innym zawsze do nas wraca ❤😀.

W naszym przedszkolu dzieci często uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Krakowie.

Tym razem udało nam się zobaczyć musical 🙂

Obcowanie ze sztuką jest bardzo ważnym elementem w rozwoju dzieci, buduje wrażliwość, wzmacnia rozwój emocjonalny pomaga zrozumieć otaczający nas świat. Ważne jest również to, że dzieci uczą się w jaki sposób się zachować w kinie, teatrze czy operze.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close