Naukowcy w czerwcu wybrali się na Konie do Radosnego Tenczynka.

Dzieci mogły nauczyć się jak siodłać konia, jak go czesać, co to jest zagłowie oraz wiele innych przydatnych terminów związanych z jazda konną.

Przy okazji odwiedziły miejscowe mini zoo, gdzie mogły nakarmić kozy, kury i króliczki.

Jesteśmy fascynatami zwierząt – tak siebie określają właściciele tego fantastycznego miejsca. Oto co o sobie piszą.

Kochamy je, podziwiamy, wiemy, ile możemy dać sobie nawzajem: my i one. Dlatego bardzo leży nam na sercu ich los. Na co dzień opiekujemy się końmi, ale towarzyszą nam także psy i koty. W stajni w Tenczynku możecie znaleźć nie tylko rasowe zwierzęta, o które dbają z naszą pomocą ich właściciele, lecz także piękne konie i kuce, które odratowaliśmy z rzeźni lub adoptowaliśmy. Niektóre spędziły z nami już wiele lat, odwdzięczając się gorącym przywiązaniem. 
Jesteśmy gotowi zająć się każdym zwierzęciem, które potrzebuje opieki, pomóc mu znaleźć nowy, pełny miłości, dom, zadbać o nie, leczyć, ofiarować mu czas. Podejmujemy się również wszelkiej działalności edukacyjnej, uwrażliwiającej na potrzeby zwierząt dzieci i młodzież. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedszkolami i szkołami. Zapraszamy do kontaktu z nami także ośrodki lub osoby prywatne zajmujące się osobami starszymi czy schorowanymi – kontakt z końmi może wnieść wiele radości w życie waszych podopiecznych. Służymy także profesjonalnymi poradami z zakresu opieki nad zwierzętami, zwłaszcza końmi.Wszystkich z wielkim sercem zapraszamy do współdziałania! Możesz dołączyć do zespołu na odległość lub być z nami na miejscu. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close