Z okazji dnia Zwierząt nasi najmłodsi odwiedzili fantastyczne miejsce jakim jest Zamkowa Zagroda w Tenczynku.

Dzieci mogły dotknąć a nawet nakarmić kozy, owieczki, krowy i inne zwierzęta. Zobaczyły kury, osiołki, króliki nawet krowy ze Szkocji 🙂

Zabawy i radości było co niemiara. W naszym przedszkolu stawiamy na bliski kontakt z naturą więc bardzo chętnie odwiedzamy takie miejsca. Dzięki temu nasze przedszkolaki zdobywają wiedzę na temat zwierząt oraz przyrody. Kontakt z żywymi zwierzętami sprzyja budowaniu pozytywnych emocji u dzieci oraz wrażliwości na otaczający ich świat.

Oczywiście nie mogło zabraknąć zabawy na huśtawkach, w piaskownicy oraz w zamkowym labiryncie. Dzieci z Galaktyki Dzieci serdecznie polecają to miejsce 🙂

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close