Rozwijanie umiejętności twórczych i kreatywności wśród naszych przedszkolaków jest bardzo ważne. Dlatego cyklicznie odwiedzają nas przedstawiciele pracowni Mali Twórcy.

Jesienne prace

Dzieci uwielbiają pracę z gliną. To bardzo wdzięczny materiał, z którego szybko można stworzyć piękne modele.

Podczas tego spotkania dzieci tworzyły grzybki, ślimaczki oraz domki dla mieszkańców jesiennego lasu.

Mali Twórcy

Dzięki współpracy z pracownią dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne oraz kreatywność. Pod okiem profesjonalistów tworzą co raz to bardziej zaawansowane prace i nabywają nowych umiejętności.