W grudniu nie mogło zabraknąć spotkania wigilijnego w naszym przedszkolu. Odbyło się ono wspólnie w obu grupach.

 

Wesołych Świąt!

Nasza Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne, odbyło się także tradycyjne łamanie opłatkiem. 

 

Na stole wigilijnym stanęły klasyczne wigilijne potrawy takie jak barszcz z uszkami, śledzie czy kompot z suszu. Podczas spotkania dzieci wspólnie kolędowały, a na koniec wszyscy razem tańczyliśmy i bawiliśmy się w duchu świątecznej radości. 

 

Bardzo cieszymy się, że w tym roku udało nam się wspólnie spotkać i celebrować ten piękny czas razem z naszymi dzieciakami!

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close