Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych nasze przedszkolaki wybrały się tym razem do Piekarni Piec.

Tam mogły dowiedzieć się co to jest Pucherok, zrobić własne chlebowe pierniczki wielkanocne oraz dostać dyplom Czeladnika.

Odkryj serce piekarni, gdzie od samego progu czuć wspaniały zapach pieczonego chleba. Wczuj się w rolę piekarza i zobacz ile wysiłku należy włożyć w przygotowywanie chleba – takie zadania czekały naszych małych przedszkolaków w prawdziwej Piekarni.

Dzieci świetnie się bawiły a przy okazji spróbowały pysznego chleba oraz bułeczek 🙂