W naszym przedszkolu bardzo dużą wagę przywiązujemy do celebrowania tradycji, dlatego też w grudniu organizujemy wiele i prez i warsztatów wprowadzających nastrój Bożego Narodzenia.

Poczynając od wizyty świętego Mikołaja do Wigilii przedszkolaki w Galaktyce Dzieci bawią się i uczą w świątecznym nastroju.

W tym roku udaliśmy się na spektakl teatralny “Kopyta w górę”, gdzie przedszkolaki oglądały pokaz Teatru Kultureska. Wykonanie zachwyciło naszych młodych widzów i na pewno jeszcze raz będziemy chcieli wybrać sie na tak fantastyczne przedstawienie.

Oczywiście nie zabrakło warsztatów bożonarodzeniowych, Odkrywcy wykonali piękne kartki świąteczne oraz lampiony,

Naukowcy odwiedzili fabrykę bombek i wykonali samodzielnie świąteczną bombkę. Przygotowali również piękne lampiony i ozdoby choinkowe

Odwiedziła nas również Pani z warsztatami z Just in Nature i wraz z nią nasze przedszkolaki wykonały cudowne świąteczne wianki. Zabawy i pracy było mnóstwo ale efekty były piękne.

Najfajniejsza zabawa była oczywiście jak spadł śnieg były bałwanki i rzucanie śnieżkami oraz robienie orzełków na śniegu

Zwieńczeniem naszych przygotowań była wspólną wigilia i występy Odkrywców i Naukowców. Nasi najmłodsi przygotowali przepiękne Jasełka a starszaki wcielili się w górali i uraczyli nas góralskimi kolędami i pastorałkami Hej Kolęda, kolęda….

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close