W tym roku nasze zdolne przedszkolaki z okazji zakończenia roku przygotowały dla rodziców “Bajkowy Koncert”, który można było podziwiać na scenie w sali Teatralnej.

Dzieci zaprezentowały śpiew, taniec współczesny, musicalowy, balet, etiudy teatralne, taniec nowoczesny. Inspiracją były takie bajki jak: Małą Syrenka, Vaina, Drakula, Trolle, Kraina Lodu, Charlie i fabryka Czekolady, Zwierzogród, Bobasy Rządzą, Śpiąca Królewna.

Oczywiście nie zabrakło wielkiego finału z Akademi Pana Kleksa

Było pięknie i profesjonalnie, nasi mali artyści sprostali wyzwaniu i zaprezentowali się w pełnej krasie.

Przy okazji pożegnaliśmy naszych zerówkowiczów, nie obyło się bez łez…..

Wszyscy goście byli wzruszeni i długo bili brawo. To było emocjonujące wydarzenie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close