Grudzień już za nami, a to oznacza, że w naszym przedszkolu wydarzyło się kilka ciekawych rzeczy!

 

Wyjątkowy gość

 

6 grudnia nasze dzieciaki odwiedził nie kto inny jak św. Mikołaj. Rozmawiał z nimi o ich marzeniach i pytał, co chciałyby dostać pod choinkę. Powiedział nawet kilka słów o sobie. Opowiadał o tym skąd pochodzi i jak wygląda jego życie na biegunie! Dzieci były naprawdę zainteresowane życiem św. Mikołaja i zadawały wiele interesujących pytań, na które nasz gość dzielnie odpowiadał. 

 

Co dzieci lubią najbardziej? Prezenty!

 

Po długiej i interesującej rozmowie przyszedł czas na to, na co nasze przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Święty Mikołaj rozdał dzieciakom prezenty. Każdy dostał wspaniały podarunek, a radości nie było końca. 

 

Po wszystkim święty Mikołaj zrobił sobie z naszymi przedszkolami zdjęcia i wrócił do swojego mikołajowego domu prosto na Biegun Północny!

 

Dzieci już nie mogą doczekać się odwiedzin Mikołaja za rok! 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close