Co dzieci z #przedszkolegalaktykadzieci robią w taki upał?🌞☀️😎

Odpoczywają na łonie natury 🌳🌲🌳

20 czerwca udało nam się zdobyć Dolinę Kluczwody 🙂

Nasze najmłodsze przedszkolaki świetnie poradziły sobie z wszystkimi przeszkodami na szlaku takimi jak przejście przez rzekę, pokonanie pni drzew leżących na ścieżce, stromym podejściem i zejściem w wysokiej góry 🙂👏👍🌳

Zabawy było co niemiara, zwłaszcza przy przechodzeniu przez wiele przewrócone drzewa 🙂

Po trudnej trasie zostaliśmy ugoszczeni w #ekowioskaujazdowska

Bardzo dziękujemy za przemiłe przyjęcie, warsztaty i zabawę w fantastycznym ekologicznym miejscu 👍🌳🌻🌺🌼Jest to miejsce w którym nasze przedszkolaki w otoczeniu natury mogły nakarmić kury, potrzymać małą kijankę, pohuśtać się w hamaku czy pobawić na naturalnym placu zabaw.

Podsumowując – Ekowioska to inicjatywa zajmująca się edukacją ekologiczną, przyrodniczą i rozwijaniem twórczości. Organizują warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz animacje okolicznościowe, urodziny i imprezy plenerowe. Uczą przez zabawę i twórcze odkrywanie świata. Głównym założeniem jest edukowanie dzieci w zakresie ekologicznego stylu życia poprzez zabawę, muzykę i kreatywne zajęcia rozbudzające ich wyobraźnię 🥁🎶.

Pomysłodawcy chcą pokazać i dzieciom i dorosłym, jak interesujący i inspirujący jest otaczający nas świat 🌎, jak się o niego troszczyć nie zaburzając jego harmonii i jak satysfakcjonujące może być życie w zgodzie z naturą 🐞🌻

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close