Październik rozpoczęliśmy bardzo zdrowo – 1 października obchodziliśmy Dzień Wegetarianizmu.

Czy jest wegetarianizm?

Na początku tego dnia rozmawialiśmy o tym czym jest wegetarianizm, jakie są jego zasady i dlaczego jest on zdrowy. Nasze przedszkolaki były bardzo zainteresowane zabawą np. w odgadywanie warzyw i owoców.

 

Masterchef Junior

Jednak teoria to nie wszystko! Po omówieniu, na czym polega dieta wegetariańska oraz jej prozdrowotnych właściwości przeszliśmy do czynów, czyli do przyrządzania potraw. Nasze przedszkolaki miały za zadanie przygotować różne smoothies. Możemy zdradzić, że na przygotowaniu się nie skończyło!

 

Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że przygotowane napoje były bardzo smaczne!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close