W maju w naszym przedszkolu odbył się konkurs rodzinny Pacynka.

Koordynatorem konkursu była Pani Ewa Bartnik i Ewelina Pisula.

Dzieci wraz z rodziną wykonały fantastyczne prace, za co zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami.

Kreatywność oraz pomysłowość dzieci i ich rodziców była zaskakująca.

Wszystkie pacynki zostały wyróżnione w naszej przedszkolnej galerii.

Teatrzyk dla dzieci wraz z dodatkowymi akcesoriami to świetny sposób na wspólnie spędzany czas i pobudzenie najmłodszych do tworzenia własnych barwnych historii. Można śmiało powiedzieć, że maluchy potrzebują codziennej dawki takiej rozrywki, nie tylko by się odprężyć, ale również po to, żeby uczyć się nowych rzeczy poprzez obserwację i wykorzystywanie swoich kreatywnych pomysłów w praktyce.

Pacynki dla dzieci to nieoceniona pomoc, jeśli chodzi o rozwój emocjonalny. Wczuwanie się w rolę innych jest o wiele łatwiejsze, gdy maluchy mają okazję poćwiczyć przy użyciu kolorowych pluszaków. Patrząc z perspektywy odgrywanych postaci dziecko stopniowo odkrywa jak bardzo różnią się one między sobą. Po pewnym czasie pozwala to najmłodszym zrozumieć innych, ich emocje i przyczyny dla których ktoś zachowuje się właśnie tak, a nie inaczej. Warto by maluchy jak najwcześniej miały okazję nauczyć się empatii i innych pozytywnych zachować ułatwiających nawiązanie pierwszych przyjaźni i leżących u podstaw relacji międzyludzkich.
 

Wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Maskotki i pluszaki w formie pacynek na rękę oraz teatrzyk dla dzieci sprawiają, że zwykły pokój zmienia się w zaczarowane królestwo, a maluchy mogą do woli odgrywać sceny z ulubionych bajek jak i inne wymyślone przez siebie historie. Wspólna zabawa pozwala rozwijać talent dzieci na wielu płaszczyznach, trenować skupienie uwagi i kreatywność dostarczając wszystkim uczestnikom wspaniałej rozrywki. Występy w rodzinnym gronie mają jeszcze jedną bardzo ważną funkcję, pozwalają przełamać nieśmiałość u najmłodszych sprawiając, że w przyszłości będą się czuli pewnie i komfortowo w każdej sytuacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close