Dzień bez skarpetek to święto, które upłynęło naszym przedszkolakom pod znakiem wyśmienitej zabawy. 21 października, każdy bez wyjątku pożegnał się z kapciami i skarpetkami i spędził na dzień na boso!

Zabawy sensoryczne

Nie tylko zabawy towarzyszyły naszym przedszkolakom w tym dniu. Podczas Dnia Bez Skarpetek dzieci uczyły się także samodzielnie zakładać skarpetki oraz ćwiczyły wieszanie skarpetek na sznurku. Mamy nadzieję, że od teraz mali pomocnicy zaczną samodzielnie wieszać uprane skarpetki!

Nauka samodzielności

Nie tylko zabawy towarzyszyły naszym przedszkolakom w tym dniu. Podczas Dnia Bez Skarpetek dzieci uczyły się także samodzielnie zakładać skarpetki oraz ćwiczyły wieszanie skarpetek na sznurku. Mamy nadzieję, że od teraz mali pomocnicy zaczną samodzielnie wieszać uprane skarpetki!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close