Jak wyglądało Halloween w naszym przedszkolu? Nie zabrakło dobrej zabawy i odrobiny upiorności!

Halloween z językiem angielskim

Dzieci bawiły się w ubieranie zębów Drakuli za pomocą angielskich zwrotów. Nie mogło zabraknąć także zbierania cukierków i popularnego trick or treat. Dzieci bawiły się również w popularną Halloween’ową zabawę, czyli wyciąganie jabłka ustami. Dwóm przedszkolakom poszło bezbłędnie!

 

Straszna uczta

Po wszystkich zabawach przyszła  pora na posiłek. Czekały na nas galaretki z pajączkami, chrupki duszki oraz pyszne wypieki przygotowane przez mamy. 

 

Przy okazji Halloween, dzieci poznały zwyczaje oraz słówka związane właśnie z tym świętem.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close