W Przedszkolu Galaktyka Dzieci wiemy, jak ważna jest ekologia i dbanie o naszą planetę. 🌎 Z tej okazji, w obydwu grupach odbył się konkurs na zabawkę z recyklingu.

Czy nasi Naukowcy znajdą sposób, jak można połączyć różne materiały, a Odkrywcy pokażą, jaką radość i zabawę daje samodzielne tworzenie zabawek? Z pewnością tak! ✔️
Do stworzenia zabawek dzieci mogą wykorzystać różne przedmioty, takie jak 👉 stare ubrania, kartony, druciki, śrubki i guziki, które w różny i ciekawy sposób można ponownie wykorzystać. 😀

Cały 18 marca poświęcony był tematyce 🌱 recyklingu! 🔋
Większość z nas ma w domu przedmioty, których już nie potrzebujemy. Warto zastanowić się jak możemy nadać im drugie życie – stworzenie z nich ekologicznych zabawek wraz z naszymi pociechami jest idealnym pomysłem! 🙌✨

Nasze Przedszkolaki wraz z rodzicami wykazali się wielką kreatywnością, a pomysły na stworzenie ekologicznych zabawek zaskoczyły wszystkich, dlatego też wszyscy uczestnicy konkursu “Ekologiczna zabawka” zostali wyróżnieni i dostali nagrody.

W Galaktyce Dzieci od najmłodszych lat edukujemy dzieci w kierunku ekologii i życia w zgodzie z otaczającą nas naturą. Kto wie może dzięki temu któryś z naszych absolwentów zostanie sławnym badaczem planety, hydrotechnikiem lub urbanistą, biologiem lub projektantem energetycznym. Warto uczyć dzieci o tym co jest ważne a na pewno nasza planeta i jej dobro są obecnie jednym z najważniejszych aspektów życia, w końcu to dom wszystkich ludzi.