We wrześniu wypada bardzo ważne święto dla przedszkolaków Dzień Przedszkolaka 🙂

W Galaktyce Dzieci świętowaliśmy aż 3 dni.

Najpierw nasi najmłodsi udali się do sali zabaw Mały Świat, gdzie wcielali się w role policjantów, lekarzy, strażaków, pielęgniarek. Zabawa bardzo przypadła do gustu naszym małym Odkrywcom. Dzieci zgodnie przyznały, że chciałaby jeszcze tam wrócić.

Następnie odbyło się pasowanie na przedszkolaka podczas którego nasi najmniejsi Odkrywcy dostali upominki oraz dyplomy potwierdzające, że są już prawdziwymi przedszkolakami. Był to bardzo wzruszajacy i podniosły moment dla naszych najmłodszych podopiecznych.

Grupa Naukowców świętowała ten dzień w inny sposób, dzieci podpisały się pod kodeksem przedszkolaka, który wcześniej samodzielnie wymyśliły oraz stworzyły wspólnie kącik relaksacji i wyciszenia.

Naukowcy bawili się piankami tworząc niesamowite konstrukcje i oczywiście nie zabrakło zabawy z chustą animacyjną oraz malowania twarzy. Śmiechu i zabawy było co niemiara.

Następnego dnia Naukowcy wybrali się na wycieczkę do Red Raj – zagrody edukacyjnej i relaksowiska dla dzieci. Co tam się działo 🙂 były dmuchańce, park linowy, karmienie zwierzątek, zjazd na pontonach i mnóstwo radości i zabawy. Nasze dzieci z całego serca polecają to miejsce!!!

https://www.facebook.com/redrajrelaksowisko/about

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close