W maju z okazji dnia Mamy odbył się wielki bal, na którym pojawiło się dużo gości. Podczas balu dzieci zaprezentowały na prawdziwej scenie tańce dworskie jak polonez, walc, polka. Była orkiestra oraz występ debiutantek w formie tańca współczesnego. Były wiersze i piosenki oraz mnóstwo muzyki i zabawy.

Nasze przedszkolaki pokonały tremę i odważnie wystąpiły na scenie. Spektakl był wzruszający i został przyjęty gromkimi brawami. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom zwłaszcza kochanym Mamom za obecność i wsparcie młodych artystów.

Dzięki inicjatywie i kreatywności Taty Pana Tomasza Banasia został nagrany fantastyczny film z tego ważnego wydarzenia.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close