14 października 2021 obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Był to wyjątkowy dzień, kiedy nasze przedszkolaki składały najserdeczniejsze życzenia i podziękowania dla Pań Wychowawczyń!

 

W imieniu całego przedszkola Galaktyka Dzieci chcemy złożyć ogromne podziękowania za pasję oraz trud i zaangażowanie włożone w wychowanie naszych maluchów! Panie Wychowawczynie oraz wszyscy pracownicy naszego przedszkola to wspaniałe osoby, które każdego dnia wkładają masę pracy i energii, aby każdy dzień dzieciaków przepełniony był radością i nauką nowych, ciekawych rzeczy.

 

W imieniu wszystkich maluchów, rodziców oraz administracji serdecznie dziękujemy wspaniałym nauczycielkom:

  • Mgr Magdalenie Żurek
  • Mgr Agnieszce Kwinta
  • Mgr Irinie Latoń
  • Mgr Ewie Bartnik
  • Mgr Ewelinie Pisula
  • Mgr Izabeli Hałas
  • Mgr Barbarze Czerny Krawczyk
  • Annie Szczurek

 

oraz cudownej Pani Dyrektor – Mgr Marzenie Kaczmarczyk

 

To dzięki Waszej pracy w naszym przedszkolu udaje się realizować wszystkie postawione cele edukacyjne dla dzieci! Dziękujemy Wam za codzienną cierpliwość, wyrozumiałość, zaangażowanie, głowy pełne pomysłów, nieustające uśmiechy i pracę włożoną w wychowanie maluchów! Jesteście najlepsi!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close