30 września chłopcy w naszym przedszkolu również obchodzili swoje święto!

Obchody tego dnia, połączyliśmy z dniem wegetarianizmu. W związku z tym w grupie odkrywców dzieci mogły poczuć się jak w programie MasterChef Junior!

MasterChef Junior

Na ten jeden dzień wszystkie dzieci stały się kucharzami. Każdy dostał własną czapkę kucharską oraz fartuch. Przedszkolaki poznały wszystkie narzędzia niezbędne w pracy kucharza – garnki, chochle i wiele, wiele innych.

 

Był również czas na wykorzystanie umiejętności kucharskich w praktyce i wspólne przygotowywanie potraw. Dzieci miały za zadanie przygotowywanie zdrowych i niecodziennych kanapek przy pomocy takich składników jak pesto, mozzarella, pomidor, ser feta, awokado, szpinak. Było smacznie i wesoło!

 

 Surwiwal

Dzieci ćwiczyły również umiejętności motoryczne. Najpierw w kółku miały podawać sobie jedzenie za pomocą chochli, następnie czekał ich tor przeszkód. Musieli pokonać slalom, niosąc wodę w garnku tak, aby nic nie wylać. Chłopcy mogli się poczuć jak prawdziwi surwiwalowcy. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły!

Każdy chłopak (i nie tylko) mógł poczuć się jak prawdziwy kucharz!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close