Posłanie dziecka do przedszkola to bardzo duża zmiana dla młodego człowieka. Oto odnajduje się on w nowym, obcym dla siebie otoczeniu, w którym może jednak korzystać z gier, zabawek, a przede wszystkim z towarzystwa swoich rówieśników. Aby nasz maluch mógł jak najlepiej wspominać czasy przedszkola, powinniśmy starannie przemyśleć wybór odnośnie odpowiedniej placówki edukacyjnej.

Dlaczego oferta prywatnej placówki?

Choć przedszkolom publicznym nie można wiele zarzucić, zwłaszcza po udanych transformacjach na przestrzeni ostatnich lat, to prywatne placówki nadal wygrywają na wielu polach. W „Galaktyce Dzieci” umożliwiamy zapisanie dziecka już w wieku 2,5 lat, przy czym najmłodsza grupa pozostaje zazwyczaj pod opieką dwóch pedagogów. Kadra nauczycielska jest złożona z osób wysoce wykwalifikowanych, dla których zajmowanie się dziećmi jest przyjemnością, dlatego robią to z odpowiednim, ciepłym podejściem. Grupy uczniów są mniejsze niż w publicznych przedszkolach i zazwyczaj nie liczą więcej niż 12-16 osób. Sam budynek jest położony w dostępnym miejscu, a przy tym jest zaprojektowany w sposób zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Wyposażenie sal jest więcej niż dobre, a składają się na nie ciekawe zabawki oraz materiały potrzebne do realizacji różnorodnych celów edukacyjnych. Oferta zajęć codziennych i pozalekcyjnych jest również o wiele bogatsza – dzieci codziennie uczą się języka obcego w sposób bardzo przystępny, mogą korzystać z rytmiki, judo, zajęć tanecznych, warsztatów plastycznych oraz przyrodniczych. Nasze przedszkole posiada również zróżnicowany repertuar wspólnych wyjść, wycieczek czy zabaw integracyjnych, również dla rodziców.

Zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close