Nasze spotkanie dotyczyło twórczości wspaniałego polskiego pisarza – Staniwsława Lema. Podczas spotkania Panie prowadzące przybliżyły postać twórcy oraz jego prace. Wiele książek tego autora zostało zekranizowanych a jego sława wykracza poza fanów science-fiction. Niewątpliwie jego dorobek stanowi ogromną inspirację dla pozostałych twórców fantastyki. 

Co czytać dzieciom?

Dzieciaki już od najmłodszych lat mogą zapoznawać się z twórczością tego autora – „Bajki robotów” czy „Cybieriade” będą odpowiednimi pozycjami na start. Połączenie baśni i fantastyki z pewnością zaciekawi niejednego najmłodszego słuchacza. 

Dzieci zrobiły swoje roboty!

Podczas warsztatów w księgarni, Pani Anna Kamińska przybliżała dzieciom świat robotów. Z wykorzystaniem różnych materiałów plastycznych nasze przedszkolaki tworzyły własne roboty, z których każdy miał indywidualne umiejętności. To była świetna zabawa!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close