Ostatniego dnia listopada obchodziliśmy imienny Andrzeja, czyli tzw. Andrzejki. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się zabawa, podczas której zarówno dzieci jak i panie przedszkolanki bawiły się znakomicie.

Niech żyją lata 80-te!

Podczas dyskoteki dzieci tańczyły rytm muzyki z lat 80-tych! Stroje naszych przedszkolaków idealnie wpisały się w klimat disco, a sami zainteresowani bawili się wyśmienicie.

Pani przedszkolanki przygotowały dla naszych dzieciaków kilka wróżb, w których dzieciaki z chęcią brały udział. Najbardziej do gustu przypadły im wyścig butów oraz celowanie monetą.

Nie zabrakło również zabaw tanecznych jak taniec z balonem czy „Gorące krzesła”

Co to była za zabawa!

Wszyscy bawiliśmy się znakomicie, a wielu rodziców odbierając swoje pociechy, wyrażało chęć dołączenie do naszej imprezy.

Nie możemy się doczekać przyszłorocznych Andrzejek i już zaczynamy myśleć nad motywem przewodnim tej zabawy!